TurkishEnglishGermanItalianFrenchRussianBulgarianArabicSpanish
HAKKIMIZDA | Ninopark.com

FİRMAMIZDAN BİLGİLER BİZİ TANIYIN 

www.ninopark.com 2019 yılında e ticaret sitesi olarak kurulmuş bir site olmasına rağmen, yaklaşık 30 yıllık sektör deneyimine sahiptir. hissedarlar mobilya ve mali sektörde 25 yıl faaliyet gösterdikten sonra ,global gelişmeleri yakından takip ederek ,dünya ticaretinin her geçen gün dijital platformlara taşınması ,daha fazla müşteriye hizmet verilebilmesi ,hizmet kalitesinin artırılması ,daha fazla ürün ile tüketicinin buluşturulması ,müşteri ve satıcı açısından zaman ve maliyet kayıplarının minimum seviyeye indirilmesi ve daha birçok nedenden dolayı www.ninopark.com e ticaret sitesini 2019 yılında hayat geçirmişlerdir.

www.ninopark.com, geniş ürün gamına sahip mobilya satışı yapan bir e-ticaret sitesidir. 2019 yılında İnegöl’de kurulmuş e-ticaret sitesi ünvanına sahiptir. Satış organizasyonu’nu Bursa-Kestel –Türkiye deki  merkezinden  yürütmekte olan  bir alışveriş sitesidir. İnegöl vergi dairesine kayıtlı olarak faaliyetlerine devam etmektedir. www.ninopark.com,fiziki mağazalara göre indirimli fiyatlar sunar.www.ninopark.com, müşterileri doğrudan üreticilerle buluşturur. Bu nedenle fiyatlar son derece avantajlıdır. www.ninopark.com’da satılan ürünler üreticilerimizden doğrudan olarak müşteriye ulaştırılır. Bu sayede, müşteriye doğrudan teslimat yapıldığı için  bu maliyet avantajı fiyata direkt olarak yansıtılır. www.ninopark.com, sizin adınıza titizlikle seçilmiş ürünler sunar. İnegöl’deki imalatçı firmalar ile görüşerek, stil, kalite, fiyat, vb gibi kullanılabilirlik noktasında belirlenen kriterde seçili ürünler satışa sunulmaktadır. Tüm ürünler mobilya mağazalarının tedarik ettiği şekilde tedarik edilerek, 2 yıl üretici garantili olarak sunulmaktadır.

www.ninopark.com Türkiye’nin her noktasına ,Avrupanın birçok bölgesine güvenli bir şekilde teslimat yapmaktadır.

YURTDIŞI SATIŞLARIMIZ

Türkiye ‘ye yaptığımız hizmetin bir benzeri yurtdışına yapılmaktadır.www.ninopark.com yurtdışında bulunan vatandaşlarımızı da düşünmekte bu nedenle sadece lojistik maliyeti ile istedikleri ürünleri adreslerine teslim etmekteyiz. Arupanın herhangi bir yerindeki yurttaşlarımız veya farklı müşteriler oturdukları ev işyeri ve/veya ofislerinden rahatça sipariş verebilmekte, Avrupa’da 2-3 katı maliyet ile satın alabilecekleri ürünleri sitemizden çok daha az maliyet ve kalite ile satın alabilmektedirler.

Bizi instegram, facebook, yootube vb gibi dijital platformlardan takip edebilir, whatsaap, sabit ve mobil telefon ,e mail, e ticaret sitesi üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz.

WhatsApp chat

Ana Menu